fbpx
Close

4.2.2019

Dinky – fenečka s šedým zákalem

Dinky

Jak se k nám do azylu dostala Dinky?

Dinky je fenečka z přemnožené smečky několika desítek pejsků. Případ řeší jiná organizace a my jsme se nabídli, že pomůžeme s umístěním pejsků. Zatím jsme přijali do péče tuhle ušatou krásku a pejska Prdíka, o kterém jsme vám už psali. Oba budou brzy hledat svůj nový láskyplný domov. 

Dinky

Jak je na tom po zdravotní stránce?

Dinky má bohužel trápení s očima 🙁 Už byla u pana doktora očaře a ten konstatoval, že má šedý zákal, který je způsoben stářím a nelze ho tedy operovat. Bohužel fenečka tak bude postupně přicházet o zrak a pravděpodobně nakonec oslepne. Naštěstí se zdá, že to Dinky nijak zvlášť netrápí a nepřekáží jí to v začleňování do smečky v našem azylu. Už začala i chodit na procházky s Honzíkem a moc se těší ze života 🙂

Pokud byste nám chtěli pomoct s péčí o Dinky, aby si konečně alespoň ve staří mohla užívat správného psího rozmazlování a dobrého jídla, budeme moc rádi. Můžete se zapojit do našeho programu Adopce na dálku a stát se adoptivními rodiči! Budeme vám pravidelně posílat fotky a informace o tom, jak se téhle psí dámičce daří 🙂 Děkujeme!

 

4.2.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *