fbpx
Close

4.2.2019

Coffee – podvyživený kocourek

Coffee

Kde se vzal kocourek Coffee?

Tenhle chudáček, maličká hromádka neštěstí, se dostal k panu veterináři, se kterým náš azyl spolupracuje. Někdo ho našel na ulici a slitoval se nad ním. Odnesl ho na veterinu a bylo to skutečně „za pět minut dvanáct“. Kocourek byl prochladlý, podvyživený a měl rýmu.

Pomozte toulavým kočičkám

Coffee se dostal z nejhoršího – byl v péči veterináře a nemusel se bát, že by zůstal někde ležet utrápený hladem a zimou. Vyšetření odhalilo stafylokoka, a tak zůstal nadále hospitalizovaný.

Bohužel takových opuštěných a nechtěných kočiček jsou všude tucty! Nejlepší, co můžete udělat, abyste jim pomohli, je nepřispívat k problému. Nedovolte, aby se vaše vlastní zvířátka mohla třeba někam zatoulat, a pak přivést na svět další taková nechtěná koťátka, která budou vyrůstat na hranici mezi životem a živořením. A pokud máte doma i v srdci dost místa, můžete udělat dobrý skutek tím, že si adoptujete kočičku nebo kocourka z útulku a dáte jim šanci na hezký život 🙂 Zároveň tak uvolníte místo v azylu pro další takovou dušičku, která zoufale potřebuje pomoc. Jako byl třeba Coffee…

Coffee odešel za duhový most

Kocourkův stav se sice zlepšil, ale stále měl zánět v jedné části dutin a bylo nutné, aby podstoupil CT vyšetření, abychom mohli najít příčinu zánětu. Ale nikdo z nás netušil, co bude následovat… Náš malý Coffee se bohužel už neprobudil z narkózy, s největší pravděpodobností mu selhal oběhový systém, což se bohužel někdy stává… Jeho smrt byla nečekaná a o to horší, že Coffee nedostal a už nikdy nedostane svoji šanci na krásný život v milující rodině… Je nám to strašně líto, broučku. Přáli jsme si pro tebe šťastný konec. Snad už tě teď nic netrápí.

4.2.2019

Další novinky z azylu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *