fbpx
Close

2.2.2019

Rok 2018 v Handipet Rescue

Rok 2018 v Handipet Rescue

Děkujeme všem, kteří nás podpořili v roce 2018

V roce 2018 našlo domov 78 pejsků a 25 kočiček z našeho azylu. Mezi nimi byl například i malý andílek Gucci, který našel domov spolu s kočičí kamarádkou Jellybean 🙂 nebo Miranda, která se nám sice vrátila z adopce, ale nakonec se na ni přece jen usmálo štěstí a teď má tu nejlepší rodinu pod sluncem 🙂 a taky zrzavý kocourek O.J., kterého si zamilovala naše nová útulková teta Jaq 🙂

Děkujeme všem adoptivním rodičům. A děkujeme také těm, kteří přispěli na péči o zvířátka. Děkujeme všem, kteří nám pomáhali venčit a socializovat pejsky. Těm, kteří darovali věci na prodej do dobročinného obchůdku a krmení, dobroty a další věci pro naše svěřence. Bez vás bychom to nedokázali!

Naše práce ale nikdy nekončí. Znovu a znovu se setkáváme s následky lidské nezodpovědnosti a bohužel i krutosti 🙁 Proto potřebujeme vaši pomoc i nadále. Potřebujeme každého, komu není lhostejný osud toulavých a opuštěných zvířátek, protože každá koruna se počítá. A každá pomocná ruka je vítaná 🙂 Zjistěte, jak se můžete zapojit.

Děkujeme vám.

 

2.2.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *