fbpx
Close

9.1.2019

Jak dopadlo vyšetření Mouse

Mouse

Jak dopadlo MRI?

S Mouseho diagnózou to nevypadá moc dobře 🙁 MRI bylo čisté, ještě ho posíláme do zahraničí na kontrolu. Mozkomíšní mok čistý. Další vyšetření ukázalo sníženou pohyblivost střev.

Láme si nad ním hlavu hned několik veterinářů ze dvou klinik. Naštěstí už nás znají a vědí, že my se nevzdáváme. Hlavně, když zde existují cesty, kam jít dál.

Jak to s kocourkem bude dál?

Ještě nemáme úplně jasno, ale je možné, že budou stačit antiepileptika, také se ale může jednat o nekrotizaci části mozku, což je vzácná nemoc. Vše budeme ještě probírat s veterináři.

Tak jako tak, my stále věříme, že i kdyby musel Mouse do konce života brát léky, jeho život stojí za to dál bojovat. On sám to prokazuje každou minutu svého života, je to velký bojovník. Chce žít, chce se mazlit, chce řádit, chce jíst dobroty, chce milovat a být milován 🙂

Prosím, pomozte Mousemu spolu s námi

Na jeho vyšetření a léčbu přišlo zatím 8 371 Kč, za které mnohokrát děkujeme. Ale ještě zdaleka se neblížíme částce, kterou potřebujeme. Mousemu chybí na dosavadní hospitalizaci a vyšetření 21 629 Kč. Pomůžete nám prosím zaplatit veškerá jeho vyšetření na č.ú. 2500405636 / 2010, VS 1823? Děkujeme, že vám osud nemocných koček není lhostejný.

 

9.1.2019

Další novinky z azylu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *