fbpx
Close

26.12.2018

Přejeme vám krásné svátky

Veselé Vánoce

Nejlepší vánoční dárek

Víte, jaký jsme letos dostali nejlepší vánoční dárek? Byly to fotografie pejsků a kočiček, nikoliv adoptovaných o Vánocích, ale slavících Vánoce u milujících rodin.

Nejkrásnější motivací jsou pro nás pejskové a kočičky, kteří letos dostali spoustu dobrůtek, přitulili se ke svým páníčkům a spokojeně sledovali pohádky v teple domova.

Veselé Vánoce přeje Gucci

Pomoc zvířatům v nouzi má smysl

Na začátku jsou zbědovaní tvorečci, kteří si za svůj osud nemohou. Jsou zranění jak na těle, tak na duši. V azylu je léčíme, mazlíme je a ukazujeme jim, že lidé mohou být také hodní a milující.

Nakonec jsou připravení odejít do vlastních rodin k laskavým lidem. Jen za letošní rok se nám podařilo najít domov pro více než 100 pejsků a kočiček. No není to nádherné číslo?

Veselé Vánoce přeje Lil Kim

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat

Chceme, abyste věděli, že jsme dosáhli takového úspěchu především díky vám 🙂 Díky vašim darům, času, energii a podpoře. Bez vás bychom nikdy nedokázali zachraňovat zvířata v takové míře.

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky. Přejeme vám, abyste nabrali spoustu energie do nového roku, kdy nás čeká další velké dobrodružství. Společně překonáme další mezník, další stovku zvířat! Budeme společně prožívat všechno dobré i zlé. Děkujeme vám, že jste s námi a že s námi budete i nadále.

 

26.12.2018

Další novinky z azylu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *