fbpx
Close

21.12.2018

Kitty – poslední fenečka z mělnické party má domov

Kitty

Kdo je Kitty?

Kitty je poslední fenečka, která v našem azylu zbyla z mělnické party. Přijali jsme do péče štěňátka, která od smrti dělil jen pouhý vlásek a postarali jsme se i o jejich rodiče. Třebaže Kitty je teprve rok, je maminkou štěňátek Hariba a Marshmallow. Když porodila, byla sama sotva odrostlé štěně. Na rozdíl od Hariba a Marshmallow nepotkalo Kitty žádné fyzické trápení, zato psychicky je na tom bohužel opravdu zle 🙁 Nádherná Kitty totiž nikdy nepoznala laskavou péči.

Kitty

Jak se daří Kitty v útulku?

Dušička malé Kitty utrpěla rány, které nemůže vyléčit žádný lékař. Fenečka je plachá a extrémně nedůvěřivá vůči cizím lidem. Zatím se spoléhá jen na svou útulkovou tetu a od nikoho cizího by na sebe nenechala ani sáhnout. Má před sebou ještě dlouhou cestu, chuděrka. Bohužel v útulku nemůže její socializace postupovat kupředu tak, jak bychom si přáli. Doufáme proto, že i přes její „handicap“ se brzy najde někdo, kdo jí dá milující domov a bude pro ni mít moře trpělivosti. Kitty si zaslouží, aby se její život už konečně obrátil k lepšímu 🙂

Kitty

Kitty našla domov!

Maličká plachá Kitty našla konečně láskyplný domov. Už se vyvaluje v teplíčku a spává s páníčky v posteli – dokonce pod peřinou 🙂 Moc jí přejeme, aby její další život byl už jen šťastný, plný procházek a dobrůtek.

Pomozte prosím pejskům a kočičkám z azylu

Dáváme šanci všem zvířátkům, ať k nám přijdou bolavá na duši nebo na těle. Nevzdáváme ani ty nejtěžší případy. Pečujeme o ochrnuté, dlouhodobě nemocné i nesmírně plaché a bázlivé pejsky i kočičky. Ale bohužel nemáme šanci zaplatit potřeby pro ně a výdaje za veterinární ošetření bez darů od lidí, kterým na jejich osudu záleží stejně jako nám. Proto budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na náš účet 2500405636/2010, VS 14003. Děkujeme!

 

21.12.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *