fbpx
Close

21.12.2018

Jak se mají koťátka Lil Kim a Kendrick

Kendrick

Jak se daří koťátkům?

Dvě koťátka, která se nám podařilo zachránit i přesto, že jejich maminka zemřela krátce po porodu, jsou stále u nás v azylu. Lil Kim a Kendrick měli veliké štěstí, že zůstali naživu. Jejich dva sourozenci bohužel odešli krátce po narození za duhový most.

Kendrick už také dostal svoji šanci na nový život, bohužel se ukázalo, že je velmi fixovaný na svoji útulkovou náhradní maminku. V nové rodině byl natolik ustrašený, že se nakonec musel vrátit zpátky k nám. 

Kendrick

Krásná kočičí slečinka Lil Kim se tak se svým bratříčkem musí znovu podělit o pelíšek. A my pro oba dál hledáme láskyplný domov, kde budou mít pro jejich citlivou povahu pochopení a především velikou trpělivost.

Lil Kim

Pomozte s námi toulavým kočičkám

Lil Kim a Kendrick jsou jen dvě z mnoha toulavých kočiček, které u nás čekají na svůj skutečný domov. Péče o ně stojí spoustu času i peněz. Budeme proto moc vděční za jakýkoliv příspěvek na náš transparentní účet 2500405636/2010, VS 14003. Díky vaší pomoci jsou kočičky u nás v teple a v bezpečí a mají bříška plná dobrého jídla.

Děkujeme, že vám jejich osud není lhostejný 🙂

 

21.12.2018

Další novinky z azylu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *