fbpx
Close

13.12.2018

Tickes – nemocná tulačka

Tickes

Kde se vzala kočička Tickes?

Stará kočička, tulačka od vedle, kterou každý vyhání od dveří. Přichází zima a černou kočku čeká posledních pár promrzlých týdnů, než vydechne naposledy. Chodí, chrčí, krčí se do klubíčka, hodně pije, ale už málo jí… Na štěstí pro ni stále existují lidé, kterým záleží i na kočkách, které se potulují po ulici. Zavolala nám paní a dovezla ji rovnou na veterinu, nemělo smysl na cokoliv čekat.

Co Tickes trápí?

Černá kočička Tickes chrčí, má rozsáhlý zánět, zmrzlý ocásek, hromadu klíšťat, je vyhublá, hodně pije, krevní testy ukazují oslabené ledviny, má polyp v uchu. Byla přijata na hospitalizaci, dostala kapačky a antibiotika.

Jak je na tom naše malá tulačka teď?

Tickes dělá panu doktorovi velké starosti. Ledvinové hodnoty se malinko zlepšily, dokonce se už i napapala, ale 4x se jí zvýšil počet bílých krvinek. Zánětu se nějak nechce ustoupit nebo se jí přitížilo stresem z veteriny. Čekáme každým dnem další zprávy. Moc si přejeme, aby měla šanci ještě zažít na světě to krásné.

Tickes odešla za duhový most

Bohužel Tickes se dostala k veterináři příliš pozdě. Její stav se zhoršil a už nebylo možné ani přistoupit k operaci polypu. Nedalo se už dělat nic, jen jí pomoci, aby dál netrpěla. Je nám to strašně moc líto, maličká.

Prosíme, pomozte toulavým kočičkám

Pomáháme tolika zvířátkům, na kolik jen stačíme. Staráme se o toulavé kočičky a pejsky, které potkalo v životě podobné neštěstí jako Tickes. Bez vás to ale nedokážeme. Prosíme, pomozte nám, abychom mohli dát i dalším šanci na lepší život. Budeme vám vděčni za jakýkoliv příspěvek na náš transparentní účet 2500405636 / 2010, VS 1821. 

Děkujeme vám.

13.12.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *