fbpx
Close

20.11.2018

Puzzle – kocour s vykloubenou kyčlí

KDO JE PUZZLE?

Puzzle je mladý kocourek, kterého už ale stačila v životě potkat moc ošklivá smůla. Když ho našli, tahal za sebou zadní nohu a kdo ví, jak by to s ním dopadlo, kdyby ho nálezci neodnesli k veterináři. Není kastrovaný ani čipovaný, zřejmě ho nikdo nepostrádá.

Puzzle - kocour s vykloubenou kyčlí

JAKÉ MÁ PUZZLE TRÁPENÍ?

Rentgen ukázal, že Puzzle má starou zlomeninu nohy a k tomu vykloubenou kyčel. Určitě má za sebou hodně bolesti, teď ho ale čeká resekce kyčelního kloubu, kastrace a následně rekonvalescence u nás v útulku. Jeho další život už tedy bude mnohem veselejší.

rentgenový snímek - Puzzle

PUZZLE JE PO DRUHÉ OPERACI

Bylo potřeba ještě dát do pořádku zlomenou zadní packu. Operace proběhla dobře, pan veterinář mu nožku krásně zpevnil. Teď ho znovu čeká dlouhá rekonvalescence. Ale pak už bude konečně běhat jako každý jiný kocourek 🙂

Puzzle po druhé operaci

PUCLÍKA PRONÁSLEDUJE SMŮLA

Bohužel po druhé operaci se situace zkomplikovala. Rána začala hnisat a tak musel kocourek Puzzle rychle zpátky na veterinu. Zjistilo se, že v ráně má velmi odolné bakterie, proto bylo nutné nechat udělat kultivaci, abychom věděli, jaká léčba pro něj bude nejlepší. Moc doufáme, že teď už se jeho stav bude konečně jen zlepšovat.

ADOPTUJTE SI PUCLÍKA NA DÁLKU

Jen náprava vykloubené kyčle stála přes 7.000 Kč. Chcete pomoci tomuhle krasavci s uhrančivýma očima, aby zase mohl běhat a dovádět s ostatními? Budeme moc rádi, když si Puclíka adoptujete na dálku a stanete se jeho virtuálními rodiči 🙂 Stanete se tak pro něj skutečnými hrdiny, kteří mu pomohou na cestě za normálním a spokojeným životem bez bolesti a bez omezení 🙂

 

Puzzle - kocour s vykloubenou kyčlí

 

20.11.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *