fbpx
Close

26.9.2018

Koťátka potřebují vaši pomoc

Překročili jsme limit našeho zařízení

Už delší dobu jedeme ve vražedném tempu, kdy bereme, léčíme, necháváme operovat kočičky a pejsky nemocné, handicapované nad kapacitu našeho zařízení. Aktuálně jsme na čísle 53, to je dvojnásobné překročí limitu. Jenže my nedokážeme říct ne, pokud stojíme před rozhodnutím – buď smrt nebo příjem do azylu. Už delší dobu nefungujeme ani v řádech tisíc korun, ale stovek tisíc korun měsíčně. Jen za srpen jsme se dostali na výdaje 150 000 Kč. A teď máme před sebou další pacienty, další operace, další léčbu. 

Dostala se k nám další koťátka!

Koťátka, která někdo vyhodil – jak jinak, protože kastrace je přece proti přírodě, že? – mají zalepené vyhnisané oči, mají červy a mají kalicivirozu. Ale to není vše. Každý týden jezdíme na očkování, kastrace, nakupujeme odčervení, „drobné“ operace do 3000 Kč už ani nehlásíme, protože je to skoro rutina. K tomu, abychom jim dokázali dál pomáhat, abychom mohli léčit handicapovaná a nemocná zvířátka potřebujeme právě vás.

Pomůžete nám?

Možná nemáte tolik času a nemáte prostory, ve kterých byste mohli o zvířátka pečovat, ale to zajistíme my. Co nedokážeme zajistit jsou finance v takové míře, abychom dokázali zachránit tolik životů na kolik máme místa. Dokážete nám s tímto pomoct právě vy? Zachránit životy nevinných psů a koček, kteří jsou plně závislí na člověku a na tom, co jim uděláme?

Děkujeme!

Zašlete příspěvek na č.ú. 2500405636 / 2010, VS 1415 a dokažte všem těmto tvorům, že jejich život má smysl a že když už se museli narodit vinou člověka, tak se o ně také jako lidi dokážeme postarat a budou moct prožít šťastný život. I 100 Kč může být hranicí mezi životem a smrtí! Děkujeme za pomoc!

 

26.9.2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *