fbpx
Close

18.9.2018

Jellybean – rozkošná tancující kočička

Kdo je Jellybean?

Jellybean je rozkošná kočička, které je zhruba 6 týdnů. Byla nalezena u někoho na zahradě a nakonec se dostala k nám. Je naprosto okouzlující a miluje mazlení! 

Jellybean

Je Jellybean zdravá?

Ne zcela – Jellybean trpí pravděpodobně stejným postižením jako O.J., a to cerebrální hypoplazií. V takto mladém věku je možné, že když se jí každý den bude pomáhat s chozením, její mozek se naučí chodit lépe! Věříme, že pravidelným tréninkem se tak její stav může zlepšit 🙂

Jellybean

Jak se jí daří nyní?

Zatím se Jellybean nachází v karanténě a čeká na očkování. Poté se bude moci seznámit s kočičími kamarády Peanut, Buddhou a Tarou a bude moci všechno začít zkoumat 🙂 Naštěstí její postižení není rozsáhlé a tak se umí sama najíst a dojít si na záchůdek.

Jellybean

Jellybean našla domov

Kočička Jellybean odešla do nového domova spolu se štěňátkem Guccim. Teď už se oba rozvalují na gauči a užívají si krásný život milovaných mazlíčků 🙂

Chtěli byste pomoci ostatním pejskům a kočičkám, kteří zatím na svoji rodinu teprve čekají? Adoptujte si je na dálku a staňte se skutečným hrdinou!

18.9.2018

2 Comments on “Jellybean – rozkošná tancující kočička

Anna Matuzova
9.12.2018 na 23:31

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda by šlo kočičku adoptovat předem děkuji za odpověď Matuzova

Odpovědět
Veronika Špačková
16.12.2018 na 9:09

Dobrý den, ohledně adopce prosím kontaktujte Janu na čísle 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz 🙂 Děkujeme.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *