fbpx
Close

5.9.2018

Lil Kim a Kendrick – koťátka bez maminky

Kdo jsou Lil Kim a Kendrick?

Lil Kim a Kendrick jsou dalšími z koťátek, která se letos dostala k nám do azylu. Jejich maminka byla nemocná a zemřela dva dni po porodu. Původně čtyři koťátka (která byla neskutečně malinká) tak zažila tu největší možnou ztrátu a jejich osud byl nejistý. Všichni čtyři se nakonec dostali do naší péče a azylová teta se pokusila všechny odchovat – bohužel, dvě koťátka zemřela a na světě tak zůstali jen Lil Kim a Kendrick.

Jak se jim daří nyní?

Oba dva již mají to nejhorší za sebou. Každým dnem obě koťátka rostou, sílí a postupně tak mohla začít objevovat svět. Roli jejich psí „chůvy“ se ujala jedna z našich fenek, která na ně společně s námi starostlivě dohlíží 🙂 Lil Kim i Kendrick statečně už zvládli dvě očkování, kastraci  a také testy FIV, FeLV, které jsou negativní!

Koťátka vyrostla a našla svoje báječné nové domovy!

Oba sourozenci vyrostli v našem azylu spokojení a rozmazlovaní. Kočičí kráska Lil Kim nakonec našla své nové páníčky a teď už ji čeká krásný život v milující rodině. A kocourek Kendrick, ten zůstal u své báječné útulkové tety Jany. Ti dva by bez sebe nemohli být 🙂 Moc jim to oběma přejeme 🙂

Kendrick

Chcete pomáhat společně s námi?

V našem azylu je stále mnoho kočiček a pejsků, kteří na svoje nové domovy teprve čekají. Chcete nám pomoci se o ně postarat? Adoptujte si je na dálku a staňte se jejich hrdiny!

 

5.9.2018

2 Comments on “Lil Kim a Kendrick – koťátka bez maminky

Jodie
9.11.2018 na 19:34

Hello / I’m not sure which is which, but do you have some recent photos of the dark-haired kitten please?… / Thank you!

Odpovědět
Kristýna Zámostná
15.11.2018 na 11:25

Hi,

the dark-haired kitten is Kendrick 🙂 Please send e-mail to kristyna@petheroes.cz and we will send you photos and more information about Kendrick if you want. Have a nice day.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *