Close

21.8.2018

Haluška – z popelnice až do postele

Kde jsme Halušku našli?

Venku se sbíhalo na pořádnou sprchu, každý pospíchal domů a nebýt ustrašeného mňoukání, nikdo by si malého vyhladovělého klubka mezi popelnicemi nevšiml. Žádostivý pláč o jídlo koťátku pravděpodobně zachránilo život, protože na místě se to auty jen hemžilo. Kočka dostala jméno Haluška a svůj vděk ukazovala od prvního momentu, kdy překročila práh bytu. Vděčná za každé pohlazení, každé sousto jídla a chvilky klidu v pelíšku. Lidská společnost jí očividně chyběla, ale její bývalý majitel rozhodně ne.

Haluška (kočka)

Je Haluška v pořádku?

První kroky s Haluškou vedly na veterinu, kde se ukázalo, že popelnicový odér je způsoben také obrovským zánětem v uchu, který jí poškodil také ušní bubínek. Spolu s ouškem jí trápil i zánět močového měchýře. Na štěstí Haluška už bere léky a poctivě se léčí. Kočka hodně papá a zatím stále nechápe, že po velké porci jídla přijde brzy další, pro kterou si už nikdy v životě nebude muset lézt do kontejneru nebo prosit kolemjdoucí.

Haluška (kočka)

Chcete Halušce pomoci na její nelehké cestě?

Ač Haluška nepotřebuje velkou operaci, její drobné veterinární vyšetření, léky, odčervení stojí dohromady přes tisíc korun a takových drobných veterin máme každý týden několik. Chcete jí pomoci na její nelehké cestě k novému domovu? Nemáte doma už volný pelíšek? Nevadí! Můžete si Halušku adoptovat na dálku a stát se jejím hrdinou! 

 

21.8.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *