fbpx
Close

21.8.2018

Haluška – z popelnice až do postele

Kde jsme Halušku našli?

Venku se sbíhalo na pořádnou sprchu, každý pospíchal domů a nebýt ustrašeného mňoukání, nikdo by si malého vyhladovělého klubka mezi popelnicemi nevšiml. Žádostivý pláč o jídlo koťátku pravděpodobně zachránilo život, protože na místě se to auty jen hemžilo. Kočka dostala jméno Haluška a svůj vděk ukazovala od prvního momentu, kdy překročila práh bytu. Vděčná za každé pohlazení, každé sousto jídla a chvilky klidu v pelíšku. Lidská společnost jí očividně chyběla, ale její bývalý majitel rozhodně ne.

Haluška (kočka)

Je Haluška v pořádku?

První kroky s Haluškou vedly na veterinu, kde se ukázalo, že popelnicový odér je způsoben také obrovským zánětem v uchu, který jí poškodil také ušní bubínek. Spolu s ouškem jí trápil i zánět močového měchýře. Na štěstí Haluška začala brát léky a poctivě se léčila. Kočka ze začátku hodně papala a zatím nechápala, že po velké porci jídla přijde brzy další, pro kterou si už nikdy v životě nebude muset lézt do kontejneru nebo prosit kolemjdoucí.

Haluška (kočka)

Haluška našla nový domov!

Po nějaké dobře, nezbytné pro její rekonvalescenci, jsme tomuto rozkošnému koťátka začaly hledat nový domov. A nemuseli jsme čekat dlouho! Kamarádka naší dočaskářky se do ní natolik zamilovala, že ji prostě nemohla nechat někomu jinému a rozhodla se jí dát ten nejlepší milující domov! Oběma přejeme spoustu  krásných společně prožitých chvil.

Další kočičky na svůj domov teprve čekají

Ne všechny kočičky mají takové štěstí a ten pravý milující domov teprve čekají. Nemáte doma již místo, ale chcete i tak pomáhat? Staňte se virtuálním rodičem a pomáhejte společně  s námi.

 

21.8.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *