fbpx
Close

11.4.2018

Sweva – málo mazlivá fenka našla domov

Měla se vrátit zpět do útulku…

Sweva už jednou své štěstí v podobě nového domova našla. Bohužel, jak tomu někdy bývá, nový domov jí nebyl dopřán natrvalo a měla putovat zpátky do útulku, odkud přišla.

Sweva neměla ve svém dosavadním životě dobré zkušenosti s lidmi a v důsledku toho se nerada mazlí. A to byl důvod, proč ji majitel chtěl po roce vrátit zpět do útulku 🙁 To jsme nemohli dopustit, a tak Sweva putovala k nám. Její zdravotní stav také nebyl nejlepší – měla potrhané šlachy, nechtěla chodit, skákat, bylo jí zle.

Zlepšoval se její zdravotní stav?

Swevuška brala léky na bolest, do kolene se jí píchala plazma a zkoušela se PRP terapie. Ale hlavně podstoupila operaci nožiček, která dopadla výborně! Nyní už jsou pryč ty časy, kdy jen ležela v posteli celý den. Pronásledovala svou dočasnou paničku z místnosti do místnosti a začala být mnohem čipernější než předtím! A dokonce každé ráno trvala na procházce do parku 😊

Sweva

Našla Sweva nakonec ten pravý domov?

Ano! ❤ Sweva to neměla v životě jednoduché, ale nakonec se na ni usmálo štěstí a ona našla skvělý domov, kde má k dispozici velkou zahradu, za plotem les a k tomu všemu ještě psí kamarádku! 

11.4.2018

2 Comments on “Sweva – málo mazlivá fenka našla domov

Klára Hrubá
26.7.2018 na 10:13

Dobrý den, bude Swewa k adopci? Ráda bych jí dala domov 🙂
Přeji hezký den,
Hrubá Klára

Odpovědět
Kristýna Zámostná
26.7.2018 na 10:33

Dobrý den,
ano, Sweva hledá nový láskyplný domov 🙂 Pro více informací volejte Janě na tel. 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *