Close

4.4.2018

Karel – buldoček se slabými nožičkami

Karlova cesta k nám vedla přes naše kamarádky, které ho dostaly „od cesty“ při přebírání jiných psů z množírny. A jelikož se ho samy nemohly ujmout, tak kontaktovaly nás.

Karel je nejspíše křížencem buldočka s buldokem a bohužel trápí ho několik věcí najednou. Má problémy s nožičkami – neudrží se plně za zadních, padá a má je velmi slabé. Má také prodloužené měkké patro a krátký nosánek, takže nedokáže bez zadýchání ujít ani pár metrů.

Karel podstoupil operaci dutin a také neurologické vyšetření. To ukázalo, že nemá citlivost v levé zadní noze, v pravé přední pouze slabou a předními nohami chodí do velkého oblouku. A asi budeme mít brzy problémy i s krční páteří. Celkový stav ovšem není na zákrok – budeme čekat, zda a kdy se případně něco zhorší.  Karel žužlá hračku

Na Karla se také velmi brzy usmálo štěstí a on našel svoji milující rodinu ❤ Má svoje domácí království, vlastní postel a ooooobrovskou hromadu hraček.

Další pejsci na své doma stále čekají. Nemáte doma místo, ale i tak chcete pomáhat? Staňte se adoptivním rodičem některého z našich chlupáčů.

 

4.4.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *