Close

29.3.2018

Miranda – třesoucí se navrátilec

Hledáme našim láskám vždy ty nejlepší domovy všemi dostupnými prostředky. Ani my ale nejsme neomylní, do lidí ne vždy vidíme. Tak se nám vrátila z nové rodiny Mira, původně z útulku Friend, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Mira svou novou rodinu milovala nadevše a teď se zažila obrovský šok, když zůstala opět opuštěná.

Rodina se rozhodla Miru vrátit potom, co se začala neovladatelně třást…protože onemocněla 🙁 Vrátili ji ve chvíli, kdy je potřebovala nejvíce a to nás neskutečně mrzí. MRI ukázalo, že celý třes je způsoben mrtvicí, kterou prodělala. Uvidíme, co bude dál, její stav se může zlepšit i zhoršit. Ale my s ní budeme vždy. 

Miruška po návratu k nám podstoupila operaci, při které byly objeveny nádory a byla jí odebrána slezina a část močového měchýře. Po zdravotní stránce je nyní všechno v pořádku. Třese se tedy stále (i když o něco méně), ale s tím už nic neuděláme.

V současné chvíli se Miruška nachází v úžasné dočasné péči. Se svou dočasnou rodinou si rychle sedla a moc si to tam užívá. Energie má na rozdávání a tak chodí každé ráno s páníčkem běhat, což je přesně něco pro ni 🙂

Chcete Mirušce pomoci na její cestě za tím pravým domovem? Adoptujte si ji na dálku a staňte se jejím andělem strážným 

29.3.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *