fbpx
Close

10.2.2018

Jak pomoct psům z množíren?

V Handipet Rescue máme v péči 17 pejsků z kauzy Kamenice nad Lipou, jeden zemřel. Chtěla bych vám předat vzkaz, protože úplně zbytečně musel zemřít pejsek, který nikdy v životě nezažil lásku.

Přestaňte se spoléhat na to, že tuhle situace někdo vyřeší za vás.

Spolky na ochranu zvířat nemají kompetence, úřadům se nechce nebo neumí řešit problémy, někdy jim chybí pravomoce. Všechno je ve vašich rukou. Jediný, kdo může pomoci psům z množíren, jste právě vy. Způsob, jak porazit množírny, je být chytřejší než oni. Informujte se, zjišťujte, jak tenhle byznys funguje, přestaňte se nechat podvádět. Nepodporujte už nikdy víc byznys se zvířaty. Přestaňte nakupovat štěňata bez průkazu původu a chovatelské stanice si milionkrát prověřte před nákupem. Choďte do útulků a pomozte je vyprázdnit. Zjišťujte si o chovatelích maximum informací, šiřte mezi všechny lidi, co jste zjistili.

Možná si teď přijdete bezradní, jste přece jen jeden člověk, ale není to pravda! Jsou nás tisíce a dokážete šířit informace mezi miliony lidí. Nikdy to nevzdávejte. Před deseti lety o množírnách nikdo nevěděl, dnes se o ně média perou. Ale to nestačí, zapomínají totiž říkat, co se s tím dá dělat a jak to funguje. A od toho jste tu vy! Psi potřebují vaši pomoc, lidé musí slyšet, jak si vybrat psa, kde hledat, jak fungují množírny, jaké jsou jejich možnosti, na co si mají dát pozor.

Je třeba si uvědomit, že dnes to řeknete sousedce, zítra už to může vědět celá vesnice, stačí se nebát a mluvit a mluvit a mluvit. A protože chceme zjednodušit, udělala jsem velmi krátké články, které si opravdu zvládne přečíst každý. Budu ještě další doplňovat! Vysvětlím v nich mnoho věcí z praxe. Odkazy na články můžete šířit v komentářích, používat je jako jednoduché vysvětlení pro lidi, kteří se ptají. Jednodušší už to být snad ani nemůže. Pomozte zvířatům, aby je už nikdy nikdo netýral a šiřte myšlenky, které lidem odpoví na jejich otázky a zjistí nové informace o krutém byznysu.

Další články na téma množíren a výběru psa

Co dělat, když odhalíte množírnu

V množírnách trpí i kočky

Jak probíhají adopce psů

Proč úřady nekonají v otázce množíren

Proč je chov bez papírů špatně a ani s těmi papírovými to není slavné

Jak si vybrat člověka, od kterého si psa pořídím

Proč „Zvíře není věc“ nefunguje tak, jak si představujeme

Výhody adopce pejska a proč to doporučuji

10.2.2018

2 Comments on “Jak pomoct psům z množíren?

Tomáš
11.12.2018 na 17:25

Dobry den. Chtěl bych adoptovat pejska děkuji 🙂

Odpovědět
Veronika Špačková
16.12.2018 na 9:06

Dobrý den, děkujeme za váš zájem. Prosím kontaktujte Janu na čísle 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *