Close

11.1.2018

Fluffy – nejroztomilejší čivava

Náš nejnovější čivaví přírůstek je těžká punkerka, nejroztomilejší čivavorožec 🙂 Vítá nás s vrtícím ocáskem, spí zásadně na naší hlavě, nikdy se neohnala, nikdy neprojevila známky agresivity. O to víc bylo překvapení, když nám kamarádka říkala, že při předávání od předchozích majitelů je ještě se svým synem (taktéž u nás) kousali, nedalo se s nimi pořádně manipulovat.

Co se s oběma dělo předtím se můžeme jen domnívat, ale co je jasné to je to, že se jednalo o klasickou domácí množírnu. Fluffy postupně slepne, jde o genetickou nemoc, kterou přenesla nejspíš i na svého syna Benjiho, proto naprosto odmítáme jakékoliv množení bez oficiální evidence a hlídání geneticky přenosných nemocí.

Všemu se dalo předejít! Na štěstí pro Fluffy tady na světě existuje úžasný MVDr. Beránek, který jí zvládne opět zrak navrátit svými znalostmi a praxí 🙂 Fluffy čeká operace obou očí a také vyšetření srdce, kde je znatelný šelest. Kdo by chtěl přispět Fluffince na operaci (30 000 Kč) a vyšetření srdce, které ukáže, co se na něm děje (1500 Kč), zašlete libovolný příspěvek na č.ú. 2500405636 / 2010, VS 1801 pro Fluffy!

Zamilovali jste si Fluffy stejně jako my a chcete se stát jejím hrdinou? Adoptujte si ji na dálku!

 

 

11.1.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *