Close

21.9.2017

O.J. – zrzavý kocourek

O.J. je krásný rezavý kocourek, který byl zachráněn z ulice, kde by ho s největší pravděpodobností čekal hlad, zima a bůh ví, co ještě hrozného. Naštěstí se dostal do dobrých rukou, do tepla a už se nemusí ničeho bát.

Kocourek má neurologický problém, který ovlivňuje jeho chůzi, ale to mu v ničem nebrání! Je velmi hravý, společenský a mazlivý, prostě úžasný! Rád se vydává na průzkumy všech koutů bytu a nedělá mu problém někam si vyskočit. Zároveň si ale rád ustele s vámi posteli, kde se slastným vrněním usne.

O.J. podstupil vyšetření, které potvrdilo jeho diagnózu – stejně jako kocourek Marley, i on trpí cerebelarní hypoplazií.

Kocourek není jediným kocourkem, který je v tuto chvíli u nás. Viděli jsme už našeho úžasného Marleyho?

21.9.2017

2 Comments on “O.J. – zrzavý kocourek

Martin Moravec
12.2.2018 na 14:20

Dobrý den,

dostal jsem na Vás tip od mojí kolegyně Magdy Škodové. Od malička jsem vyrůstal s kočkami, 25 let na vesnici. Dalších dvacet na menším městě. Po svém ročním pobytu v Praze jsem si našel opět bydlení na maloměstě před Pranou a rád bych se tam o nějakého kocourka či kočičku staral. Pokud bych si mohl vybrat, tak rezatou. Budeme taková správná dvojka 🙂 Prosím o info kdy bych se mohl přijet na kočičku podívat. Stěhovat se budu na konci února, takže od té chvíle už bych se o ní mohl také starat. Děkuji a jsem rád, že mi Magda na Vás dala tip.

S přáním brzkého jara

Martin Moravec

Odpovědět
Kristýna Zámostná
12.2.2018 na 14:34

Dobrý de,

pokud se chcete za OJem podívat, nejlepší bude se na návštěvě domluvit přímo s Janou na tel. 773 554 464 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *