Close

21.9.2017

O.J. – zrzavý kocourek

Odkud se k nám O.J. dostal?

O.J. je krásný rezavý kocourek, který byl zachráněn z ulice, kde by ho s největší pravděpodobností čekal hlad, zima a bůh ví, co ještě hrozného. Naštěstí se dostal do dobrých rukou, do tepla a už se nemusí ničeho bát.

Co kocourka trápí?

O.J. podstoupil vyšetření, které stanovilo jeho diagnózu – stejně jako kocouří bratři Ray a Charles, i on trpí cerebelarní hypoplazií. Díky tomu je ovlivněna jeho chůze, ale jemu to v ničem nebrání.

Jak se O.Jovi daří?

O.J. je velmi hravý, společenský a mazlivý, prostě úžasný! Rád se vydává na průzkumy všech koutů bytu a nedělá mu problém někam si vyskočit. Poslední dobou si velmi oblíbil procházky po zahradě, kde se na vodítko prochází společně s pejsky a je z toho neskutečně nadšený 🙂

Našel O.J. domov?

O.J. před nějakým časem odešel do naší skvělé dočasné péče k druhé azylové tetě Jaq. Ta se do něj natolik zamilovala, že se rozhodla, že O.J. už nemusí pátrat po novém domově, protože mu ho dá ona ❤ Jaq před několika měsíci odešli staří čtyřnozí přátelé za duhový most a tak chtěla kromě dočaskových zvířat zaplnit prázdné místo někým podobně trhlým a podobně veselým jako je ona sama 😀

Chcete pomáhat společně s námi? Staňte se členem programu Adopce na dálku a staňte se zvířecím hrdinou!

21.9.2017

2 Comments on “O.J. – zrzavý kocourek

Martin Moravec
12.2.2018 na 14:20

Dobrý den,

dostal jsem na Vás tip od mojí kolegyně Magdy Škodové. Od malička jsem vyrůstal s kočkami, 25 let na vesnici. Dalších dvacet na menším městě. Po svém ročním pobytu v Praze jsem si našel opět bydlení na maloměstě před Pranou a rád bych se tam o nějakého kocourka či kočičku staral. Pokud bych si mohl vybrat, tak rezatou. Budeme taková správná dvojka 🙂 Prosím o info kdy bych se mohl přijet na kočičku podívat. Stěhovat se budu na konci února, takže od té chvíle už bych se o ní mohl také starat. Děkuji a jsem rád, že mi Magda na Vás dala tip.

S přáním brzkého jara

Martin Moravec

Odpovědět
Kristýna Zámostná
12.2.2018 na 14:34

Dobrý de,

pokud se chcete za OJem podívat, nejlepší bude se na návštěvě domluvit přímo s Janou na tel. 773 554 464 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *