Close

30.8.2017

Bob – jednooký kocourek

Ano, mnoho lidí nekastruje a zároveň nechce nést zodpovědnost za koťata, která se narodí. Tak se Bob potuloval po světě až ho našli lidé, kteří nejen, že za celou tuhle situaci nemohou, ale ke všemu mají tak dobré srdce, že Bobovi hned našli pomoc.

Bob se přes z.s. Místo v Nové Pace dostal až k nám, kde podstoupil operaci oka. Po operaci následoval několika týdenní proces mazání otvoru po očičku. Druhé oko je naštěstí funkční a vidí na něj, takže si může užívat a pozorovat všechny krásy světa ❤

Z Boba se stal krásný kocourek, který si naštěstí ani na chvíli nepřipouštěl, že by jeho osudem měla být smrt na ulici a nyní se užívá života plnými doušky.

Bob našel i nový domov, kde se se slastně rozvaluje, užívá si mazlení, spoustu lásky a kočičího parťáka k tomu ❤️

Podívejte se na naše ostatní kočičky ❤

30.8.2017

2 Comments on “Bob – jednooký kocourek

Helena Lorencová
11.5.2022 na 16:32

Dobrý den, je skvělé, že se takhle staráte o handicapovaná zvířátka. Sami máme kocourka, který si asi prošel peklem už jako miminko. Vzali jsme si ho v šesti týdnech a po návštěvě u veterináře jsme se zděsili – měl záněty v očích, uších, střevech, zlomený ocásek – což mu způsobilo poškození nervů a doživotní inkontinenci. Naděje na přežití byla tenkrát malá, ale on to nevzdal a bojoval- a my s ním. V říjnu mu budou dva roky a doteď ho „kojíme“ – asi kojení od mámy vůbec nezažil. Po vyléčení – nebo aspoň toho, co se vyléčit dalo – přišel a měl jedno oko krvavé a musel na akutní operaci, kdy mu museli oko vyoperovat. Takže teď máme malého jednookého banditu, který má chuť do života a teď se musí poprat s tím, že momentálně nemůže ven, musí nosit límec a zvyknout si na život s jedním okem. Věříme, že to zvládne a bude dál žít plnohodnotný život. Děkujeme všem, kterým není lhostejný osud takto postižených zvířat a děkuji i Vám. Helena Lorencová
.

Odpovědět
Iveta Majerová
12.5.2022 na 19:13

Dobrý den, mockrát děkujeme, že jste kocourkovi dali šanci, mockrát vám to vrátí 🙂 Pozdravujte ho a přejeme jemu i vám hodně štěstí, ať už nepřijdou žádné zdravotní problémy a může si užívat kočičího života na plné pecky.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.