fbpx
Close

30.7.2017

Handipetům docházejí zásoby! Pomůžete nám?

Na dece se s úsměvem na tváři rozvaluje dvounožka Valentýna (krásná psí slečna, která měla v životě velkou smůlu, když přišla o dvě obě zadní nohy a následně se potýkala s nefunkčností střev), o kousek dál můžeme zahlédnout Boba, kterému se už krásně hojí rána po očičku a v nové venkovní voliéře se radostně prohání kočičí obyvatelé. Takováto scenérie se zdá skoro idylická ❤

Za tím vším je zároveň hodně starostí a péče, a to i té lékařské. Poslední dobou jsme měli hodně marodů, kteří se u nás léčili (a někteří ještě léčí) – např. dvounožka Bianca (neudrží moč, ani stolici), Ester (vážně nemocná kočička s velkou spotřebou podložek) či z kočičího pekla zachráněný Set a jeho přátelé (na péči o ně je potřeba velké množství stříkaček, lékařských rukavic, navíc většina z koček musí jíst Cosma Thai). Denně tak spotřebujeme velké množství materiálu a díky tomu se nám tenčí tolik potřebné zásoby.

Potřebujeme vaši pomoc!

Pokud byste chtěli pomoci a udělat pro zvířata balíček, potřebujeme nejvíce následující věci:

Balíčky zasílejte na adresu:
Jana Bednárová
Hoření Vinice 57
277 41 Kly

❤ Mnohokrát děkujeme za podporu! ❤

 

30.7.2017

Další novinky z azylu

One Comment on “Handipetům docházejí zásoby! Pomůžete nám?

Ivana Pravcová
7.8.2017 na 14:33

Dobrý den. Tak vidím, že jste do kočičí stravy zařadili i Cosmy, které jsem Vám minule poslala s Applaws na zkoušku. To jsem ráda, že chutnají. Dnes jsem objednávala pro moje kotinky a vzala hned něco i pro azyl – opět pošlu kurýrem PPL balíček.Do pátku tohoto týdne by měl dorazit.
Přidám i rukavice a nějaké ručníky. Pohlaďte za mě všechny Vaše svěřence a mějte v rámci možností prima dny. Ivana Pravcová.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *