fbpx
Close

13.11.2016

Pod pojmem láska si představím tuhle fotografii

Nejkrásnější okamžiky v životě dočaskové tety… když pes odejde do neobyčejného domova. Tedy ve skutečnosti žádný domov není obyčejný. Každého majitele podrobíme výslechu, projde si zkouškou odolnosti a je mu nastavena stupnice hodnocení vhodnosti 🙂

Ale někde to prožíváme více. Jako třeba u Pinky. Pinky je totiž malá bílá kulička, neskutečně roztomilá, dokonalé povahy. Hodná, něžná, poslušná, bezproblémová. Více dává než bere. Statečná. Skutečný přítel, věrnějšího tvora budete jen těžko hledat.

15036271_1740503762943333_3887958870527212984_n

A její nový domov? Láska na první pohled.

Jednoduše osudové setkání. Taková ta chvíle, kdy přijde neznámý člověk, vezme psa do náruče a rozbrečí se štěstím, protože nezvládne tu obrovskou vlnu jiskření.

A byla to tenkrát náhoda. Jedno náhodné sdílení, pár kliknutí a video, kde Pinky mluví 🙂

První návštěva vše rozsekla, žádná další už se nekonala. Pinky odjela na chvilkové hlídání, ze kterého se nevrátila. Pinky se stala šťastným členem rodiny, která jí dává vše na co si vzpomene. Rampu do postele, pravidelné rehabilitace, cvičení, spoustu pamlsků a pelíšek na každém rohu. 🙂

Pinky to v životě ne vždy měla růžové…

Ve skutečnosti je Pinky výsledkem sobeckého množení člověka, který ani neví, kde je Pinky konec. Takového toho člověka, který namnoží štěňata, prodá je a je spokojený, že vydělal. O zdraví rodičů se nezajímal, natož aby Pinky pomohl v tom, co jí trápilo.

0

Na rentgenovém snímku si všimněte zakulacených nohou. Tohle se nemuselo nikdy stát, kdyby lidé nemnožili ze sobeckých důvodů. Pinky měla štěstí. Dostala se k nám a dnes má konečně svou milující rodinu. Spoustu dalších psů ale stále čeká na svou záchranu.

Pomůžete dalším pejskům jako byla Pinky?

Nastavte si trvalý příkaz na č.ú. 2500405636 / 2010 a podpořte nevinná zvířata v jejich šanci na nový život. Pravidelný příspěvek 200 Kč se pro mnoho z nich stává hranicí mezi životem a smrtí. Děkujeme! 

pinky_doma5

13.11.2016

One Comment on “Pod pojmem láska si představím tuhle fotografii

Drahuš
14.11.2016 na 22:36

Pinky a její paničce moc fandím. Jsem na obě holky moc pyšná.
Samozřejmě budu přispívat. Držím palce.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *