fbpx
Close

29.5.2016

Matias Poopy I. – Příběh kocoura s vyhřezlým střevem

Matias měl pramálo šancí nalézt adekvátní domov. Dost možná by skončil celoživotně zavřený v kleci nebo u někoho na zahradě, kde by s jeho povahou hrozilo přejetí autem. To celé jen proto, že má neatraktivní handicap.  Po operaci vyhřezlého střeva jeho svěrač nefunguje jako ostatním kočkám. Občas se probudí a je pod ním hnědá skvrna. Když přišel, měl navíc zanícený celý zadek, ten se povedlo vyléčit.

Mathias přicestoval z ostravského útulku rovnou do postele

Konečně může dohnat všechno, co jako kotě dělat nemohl. Hraje si, řádí, mazlí se. Miluje život, jídlo, hračky, psy, kočky, lidi. Užívá si každou minutu. Chybělo mu už jen jedno. Hledal svou spřízněnou duši. Někoho, kdo bude naprosto přesně vědět, co všechno mu Mathias dává, kolik lásky přináší, kolik radosti vyzařuje a ani ho nenapadne uvažovat nad tím, že jsou s ním starosti. Nejsou. Mathias je ztělesněním toho nejjemnějšího, co kocour může mít. 

Matýsek našel domov!

Po roce čekání nakonec Matýsek svůj domov našel ❤ Je skvělé, že už má svůj pelíšek a může si užívat lásky a péče své nové rodiny. Jsme neskutečně šťastní, že někdo dokáže ocenit jeho skvělou povahu a veškeré kočičí vlastnosti. A co je ještě lepší? Do nového domova se vydal s naším dalším kocourkem Blackem!

Ne však každý měl už to štěstí najít svoji rodinu. Stále jsou u nás tací, kteří na to teprve čekají. Víte, kdo jsou? 

29.5.2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *