fbpx
Close

5.5.2016

Pinky: 1. operace je za ní! Přečtěte si všechny informace pohromadě

Někdo na úplném začátku na ní chtěl vydělávat, jenže se narodila s deformovanými nohami. Prošla pod rukami několika majitelů až se konečně dostala k nám a dnes absolvovala první operaci!

Hned ráno nám to pěkně začalo. Raději jsme vyjeli o hodinu dřív, abychom byli na veterině včas. A vyplatilo se. Několik desítek minut čekání v zácpě nervozitě z nadcházející operace vůbec nepomohlo.

pinky na cestě

Ale Pinky se konečně dočkala. Na veterině byla naposledy prohlédnuta a mohlo se přejít k uspání.

pinky_vet

Nejdelší dvě hodiny v našem životě začaly. Ručička se posouvala nemilosrdně pomalu, každá vteřina se zdála být věčností. Ale nakonec vyšel ze dveří pan doktor s Pinky v náručí. Vše dopadlo dobře a mohli jsme si ji odvézt k dočasné tetě.

smutna_pinky

Obvaz má po celé části nohy a zítřejší den ji čeká kontrola a převazy. Tři týdny se bude noha zotavovat a další dva měsíce pravidelně rozcvičovat.

Pinky vše zvládá s neuvěřitelnou silou. Kde se v tak malém pejskovi bere tolik odvahy a kuráže? Stále nad tím přemýšlíme, ale jedno víme jistě. Že bez vás by nikdy šanci nedostala. Sbírka oběhla bleskově všechny skvělé lidi, kteří přispěli na její zotavení. A po všech procedurách přijde ta nejkrásnější odměna – šťastná Pinky běhající v trávě, užívající si života naplno 🙂

Pinky vás nadále potřebuje

Její cesta ještě nekončí. Nohy potřebují čas se dát po operaci dohromady. A tak vás Pinky nadále potřebuje. Prožijte s ní všechny útrapy až do šťastného konce. Staňte se jejími Hrdiny pomocí programu Adopce na dálku. Napište na e-mail info(zav)osbeky.cz a každý měsíc přispívejte Pinky, aby se jí mohla dostat ta nejlepší možná péče.

Že neznáte celý její příběh? Můžete si ho přečíst v samostatném článku.

pinky_smutna

5.5.2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *