fbpx
Close

4.4.2016

POJĎTE POMÁHAT S NÁMI TĚM, KTEŘÍ SI SAMI POMOCI NEDOKÁŽOU

Máte rádi psy? A co kočky? Je vám líto těch, kterým se ubližuje? Co když vám teď povím, že máte šanci zachránit nejeden život? Každý den můžete žít s pocitem, že jste oporou pro ty nejpotřebnější. Stát se jejich jedinečným patronem, dělat svět o něco lepším. Psi a kočky nemají na výběr, jsou plně závislí na lidech. Jejich osud leží i ve vašich rukou.

Ježková: Z množírny až do postele

Ježková nevěděla, co je to tráva, co je to slunce, co je to pohlazení. Žila v kleci ve vlastních výkalech, používána jen jako stroj na štěňata. Přišla vylysalá, bála se i vlastního stínu. Ukázali jsme jí, že existují i dobří lidé, že na světě může být krásně. Dnes je paní Ježková v novém domově, kde bude navždy šťastná.

Od roku 2014 jsme díky dárcům mohli zachránit přes 300 opuštěných a týraných psů a koček. Ti u nás prošli náročnou léčbou a našli domov, ve kterém jsou navždy šťastní. Každý jeden život, kterému pomůžeme, nám dává smysl a společně s vámi můžeme naši činnost dál rozšiřovat.

Mandy: Příběh se šťastným koncem

Mandy se plazila dlouho po ulici než se dočkala pomoci. Byla nakopnutá člověkem, který si chtěl vybít zlost na živém tvoru, následkem toho ochrnula. Léčba a cvičení jí dali opět šanci na normální život. V naší péči se z ní stala ukecaná veselá kočička, která odešla do nového domova žít svůj příběh se šťastným koncem 🙂

Vaše příspěvky, které poskytnete zvířatům v nouzi nám dávají možnost zachránit o další život navíc. Zasláním finanční podpory na účet 2500405636/2010, VS 1406 se stanete jejich hrdiny!

 

 

Jídlo pro kočku 300 Kč
Jídlo na měsíc 500 Kč
Vyšetření 900 Kč

Pečujeme o ně jako o vlastní

Všem dáváme maximální možnou péči. Některá zvířata přicházejí ve stavu těsně před kolapsem, vychrtlí, zubožení. U nás dostanou novou šanci zabojovat o svůj život. Léčba je někdy velmi náročná, dlouhá, ale všechna snaha se často vyplácí. Chcete být součástí XY? V programu virtuální adopce se staňte hrdinyjednoho nebo více obyvatel azylu a pomáhejte jim tak až do doby než odejdou domů.

Lily: Dnes již žije svůj happy end v novém domově

Podvyživené, zalepené, zesláblé koťátko, oběť člověka, který si neuvědomoval následky svého konání. Vyléčili jsme její stále se opakující průjmy způsobené špatnou stravou a celkovou kondicí. Začala postupně nabírat do krásné huňaté mouriny. Dnes již žije svůj happy end v novém domově, kde bude mít vždy plnou misku a láskyplnou náruč.

Není handicap jako handicap

Na dvorku XY se setkáte s dvounohými, třínohými, slepými, hluchými... nevnímáme handicap jako nedostatek, ale součást jedinečnosti každého jednoho zvířete. Výdaje za léčbu jsou vysoké, ale radost ze života každého z nich má nevyčíslitelnou hodnotu.

U nás nejsou psi zavření v kotcích, ale spí v posteli a na gauči podle jejich vlastních preferencí. Mají možnost hrát si na zahradě a těšit se na venčitele, kteří je učí novým kouskům, házejí jim hračky a vodí je na procházky. U nás nezůstávají zapomenutí v koutě, ale učíme je nebát se světa. Každý den jim ukazujeme, že všechno zlé je za nimi a mohou konečně prožívat život naplno. Nedáváme zvířata každému na potkání, ale vybíráme pro ně rodinu, která plně odpovídá jejich potřebám.

Když se Meggie objevila na zápraží, nevěděli jsme, jestli ta kostra je vůbec ještě živá a jestli jí dokážeme pomoct. Zanedbaná cukrovka jí nedovolovala nabrat ani jedno kilo navíc.

Správně nastavenou léčbou jsme dokázali nemožné. Meggie se začaly objevovat svaly, zamilovala se do masíčka a měkkého pelechu. Naučila se několik povelů a i přes svou slepotu se perfektně orientovala v prostoru. Meggie se u nás stala štastným psem, který dostal šanci prožít své poslední měsíce zahrnutý láskou.

100% našich prostředků přichází od jednotlivých dárců jako jste vy. Každý měsíc se tak stanete součástí něčeho velkého, budete měnit osudy zvířat, kterým bylo ublíženo. Stanete se jejich oporou v nejtěžších chvílích a budete u kompletní přeměny zubožených psů a koček ve veselé jedinečné osobnosti, které díky vám čeká už jen to krásné.

Za 1 500 Kč si můžete koupit šaty, které se vám za rok nebudou líbit nebo pomůžete odoperovat nádor týrané fenky. Za 500 Kč si můžete v pátek koupit pár panáků nebo na měsíc naplnit bříško jednomu z opuštěných psů. Za 300 Kč můžete jít na jeden oběd nebo na měsíc nakrmit kočku, na kterou už jiní zapomněli. Nastavte si trvalý příkaz na účet 2500405636/2010, VS 1406 a pomáhejte tam, kde je vaše pomoc potřebná.

4.4.2016

5 Comments on “POJĎTE POMÁHAT S NÁMI TĚM, KTEŘÍ SI SAMI POMOCI NEDOKÁŽOU

Mirka Enny
12.9.2016 na 22:34

RÁDA ZAŠLU KORUNKY

Odpovědět
Lucie
24.1.2017 na 11:23

Děláte skvělou práci. Moc vám fandím. Trvalý příkaz nastaven:)

Odpovědět
Nina
25.9.2017 na 22:01

Moc Vám fandím! Dnes první příspěvěk, myslím, že nebude poslední.

Odpovědět
Martina
29.11.2017 na 11:20

Dobrý den,
je možné poslat nějakou částku, aby byla rozdělena k více zvířatům? Aby ji nedostal jen jeden z nich, nějak nechci dělat rozdíly. 🙂 Předem díky za odpověď.

Odpovědět
Nikol Schneiderová
29.11.2017 na 12:29

Pokud zašlete penízky na č.ú. 2500405636/2010, VS 1406, tak penízky přijdou na veterinu, krmení a další potřeby pro pejsky, takže to bude použito pro všechny pejsky a kočičky, kteří to aktuálně potřebují 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *