fbpx
Close

28.3.2016

Osudová setkání: Poloslepá, opuštěná, a jak to bylo dál?

Vyhozená na ulici. Netušila, co s ní bude a kde složí hlavu. Dnes by už byla možná mrtvá. Na štěstí přišla záchrana.

Majačiky byla maskotem našeho azylu. Už moc neviděla, ale maso dokázala vyhledat s přesností loveckého psa. Její superschopností bylo "HIGH FIVE", kterou představila pokaždé, když chtěla piškot nebo pomazlení. Dokázala vám hodiny a hodiny ležet v náručí jako miminko a užívat si nekonečné drbání.

Majačiky byla speciální osobnost. Pečující, milá, mazlící, měla za sebou nemálo zkušeností, jednoduše jedinečně úžasná. A potom se to stalo... Umisťovací výstava Sen zvířat, jeden zamilovaný pohled, jedno osudové setkání a Majačiky odjela Domů.

Majačíky v náručí

A zázrak pokračuje...

Perfektně se sžila se svým novým domovem, kde našla nejen láskyplnou lidskou náruč, ale i čtyřnohou kamarádku Terezku 🙂 Nacpe se úplně do každého mikromístečka, aby byla non-stop mazlena a milována, což se také děje 🙂

Je vždy o krok napřed před paničkou a už leží na zádech a už láká k podrbání bříška. Venku občas zazlobí, uvnitř občas zaštěká, ale co by byla za psí dámu, kdyby občas nezazlobila? 🙂

A tak by se dala uzavřít poslední osudová kapitola jedné poloslepé fenky, která dostala šanci na nový život a našla rodinu, kde bude navždy šťastná.
Majačiky s rodinou

Chcete víc takových zázraků? Líbí se vám šťastné konce?

Pomozte nám zachránit více opuštěných, týraných a handicapovaných zvířat. Nastavte si trvalý příkaz na účet 2500405636/2010 VS 14003 a zažijte ten jedinečný pocit být nedílnou součástí dojemných příběhů se šťastnými konci!

Majačiky spí v pelechu

Kolik taková záchrana života stojí?

Za 1 500 Kč si můžete koupit šaty, které se vám za rok nebudou líbit nebo pomůžete odoperovat nádor týrané fenky. Za 500 Kč si můžete v pátek koupit pár panáků nebo na měsíc naplnit bříško jednomu z opuštěných psů. Za 300 Kč můžete jít na jeden oběd nebo na měsíc nakrmit kočku, na kterou už jiní zapomněli.

Jídlo pro kočku 300 Kč
Jídlo na měsíc 500 Kč
Vyšetření 900 Kč

100% našich prostředků přichází od jednotlivých dárců jako jste vy. Každý měsíc se tak stanete součástí něčeho velkého, budete měnit osudy zvířat, kterým bylo ublíženo. Stanete se jejich oporou v nejtěžších chvílích a budete u kompletní přeměny zubožených psů a koček ve veselé jedinečné osobnosti, které díky vám čeká už jen to krásné.

Trvalým příkazem na účet 2500405636/2010 VS 14003 pomůžete všem těm, kteří si pomoct sami nedokážou.

Majačiky High five

28.3.2016

2 Comments on “Osudová setkání: Poloslepá, opuštěná, a jak to bylo dál?

Marie
12.10.2018 na 14:39

Dobry den,

rada bych nabídla domov dočasný pejskovi nejlépe civavu jednu uz mam doma holku zlobivou😊. Tak muzou zlobit spolu

Díky za odpoved
Hezky den .

Odpovědět
Kristýna Zámostná
17.10.2018 na 13:30

Dobrý den,

máte-li zájem o adopci, kontaktujte prosím Janu na tel. 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *